MENU

Realizacje

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi projektami i realizacjami stron www.

Witryna projektantki wnętrz

Strona wizytówka stworzona dla projektantki wnętrz z Poznania. Całość obejmowała kompleksową realizację wraz z rejestracją domeny, wyborem i zakupem hostingu, przygotowaniem projektu graficznego oraz jego realizacją. Witryna została wykonana z myślą o urządzeniach mobilnych - jest responsywna, dzięki czemu odpowiednio się skaluje na tabletach i smartfonach. Pozwala to na znacznie wygodniejsze przeglądanie serwisu na dowolnym urządzeniu. www.koko-design.pl

Strona klubu fitness

Serwis został stworzony w języku PHP i korzysta z bazy danych MySQL. Podczas projektu wykorzystano zdjęcia dostarczone przez Klienta, które zostały poddane odpowiedniej obróbce graficznej. Szablon graficzny został bazuje na arkuszu stylów CSS.
Witryna posiada prosty w obsłudze system CMS umożliwiający edycję treści, dodawanie i usuwanie stron w menu, dodawanie i usuwanie grafik, tworzenie i wysyłanie wiadomości za pomocą newslettera. Została na niej umieszczona mapa Google oraz Facebook'owy Likebox.

Witryna firmy transportowej

Strona wizytówka przedsiębiorstwa spedycyjnego. Zbudowana na łatwym w obsłudze silniku przygotowanym w PHP. Serwis wykorzystuje bazę danych MySQL oraz arkusze stylów CSS. Grafiki użyte w projekcie zostały dostarczone przez klienta.
Witryna jest oparta na łatwym w obsłudze panelu zarządzania treścią. Pozwala on na dodawanie, edycję oraz usuwanie treści i grafik. Na stronie została umieszczona mapa Google, newsletter oraz formularz kontaktowy.

Strona firmowa producenta maszyn rolniczych

Serwis zbudowany w technologii PHP na indywidualnie przygotowanym silniku. Witryna korzysta ze skryptów JavaScript, baz danych MySQL oraz styli CSS. Zaawansowany system CMS umorzliwia pełną kontrolę nad stroną. Za jego pomocą jest możliwe dodawanie, edycja i usuwanie treści i grafik, pełne zarządzanie użytkownikami, w tym administratorami, a także swobodne modyfikowanie menu.

Witryna firmy developerskiej

Prosta strona wizytówka zbudowana na plikach HTML z wykorzystaniem arkuszy stylów CSS oraz skryptów JavaScript. Nie posiada systemu zarządzania treścią. Został na niej wdrożony slider ze zdjęciami, mapa Google oraz formularz kontaktowy.

Strona przedsiębiorstwa handlującego płytkami i parkietami

Wizytówka firmy handlowej z ofertą sprzedawanych produktów. Witryna posiada prosty system zarządzania treścią pozwalający na dodawanie, edycję i usuwanie treści oraz grafik, a także na zarządzanie oferowanymi produktami. Silnik serwisu został stworzony w technologii PHP z wykorzystaniem arkuszy stylów CSS oraz bazy danych MySQL.

Witryna salonu gier

Strona wizytówka wykonana w języku PHP z wykorzystaniem technologii JavaScript oraz stylów CSS. Nie posiada systemu zarządzania treścią. Został na niej umieszczony zaawansowany slider oraz mapa Google z lokalizacją firmy. Na podstronie kontaktowej znajduje się również formularz kontaktowy.

Serwis lokalnej firmy cateringowej

Wizytówka firmy zajmującej się cateringiem i sitodrukiem. Serwis zbudowany na plikach HTML z wykorzystaniem technologii Flash oraz akusza stylów CSS. Nie ma systemu zarządzania treścią. Na stronie kontaktowej posiada wstawioną mapę z lokalizacją przedsiębiorstwa.

Portal regionalny wagrowiec.co.pl

Jeden z popularniejszych, lokalnych portali turystycznych. Zbudowany na indywidualnym silniku wykonanym w technologii PHP. Strona wykorzystuje rozbudowaną bazę MySQL, arkusze stylów CSS oraz skrypty JavaScript. Serwis ma zaawansowany system CMS umożliwiający pełną kontrolę nad portalem. Pozwala on na dodawanie, edycję i usuwanie treści, grafik i innych mediów, zarządzanie komentarzami i ogłoszeniami dodawanymi przez użytkowników. Serwis posiada również moduł Facebook LikeBox, mapy Google, formularz kontaktowy oraz wiele innych rozwiązań.

Serwis tematyczny o grafice komputerowej

Witryna zbudowana o graficzny projekt przygotowany przez Klienta. W realizacji zostały użyte skrypty JavaScript, style CSS, baza danych MySQL, a całość była wykonana w języku PHP. Dzięki intuicyjnemu panelowi CMS, administrator może w pełni zarządzać treścią strony oraz grafikami i mediamu w niej publikowanymi. System zarządzania treścią umożliwia również na rozsyłanie newsletterów oraz moderację komentarzy.

Witryna kancelarii adwokackiej

Projekt przygotowany na podstawie przykładowych realizacji wskazanych przez Klienta. Serwis zbudowany na silniku wykonanym w PHP wykorzystuje niewielką bazę danych, skrypty JavaScript oraz arkusze stylów CSS. Posiada on system CMS pozwalający na sprawne zarządzanie zarówno zawartością tekstową jak i grafikami. Moduł aktualności pozwala na publikowanie najważniejszych wiadomości w zdefiniowanym miejscu. Na stronie została wstawiona mapa Google z lokalizacją kancelarii.

Portal Fitapetyt.pl

Portal został oparty na jednym z najpopularniejszych systemów CMS - WordPress'ie. Za podstawę layoutu strony posłużył jeden z wielu darmowych szablonów, który dostosowaliśmy do wymagań zleceniodawcy. Dodatkowo możliwości systemu zarządzania treścią zostały znacznie poszerzone po przez implementację dodatkowych modułów.

Nasz drugi serwis o tworzeniu stron www

Portal TSW jest witryną poświęconą projektowaniu i tworzeniu stron www. Został on zbudowany na silniku Joomla. Na nasze potrzeby stworzyliśmy całkowicie nowy szablon wraz ze wszystkimi grafikami i szablonami stylów CSS. Dodatkowo na stronie został zaimplementowany moduł sprawdzający wartość wskaźnika PageRank na stronach www.

Strona fanów polskiego piosenkarza

Przebudowa serwisu opartego na plikach HTML obejmowała zbudowanie prostego silnika strony umożliwiającego edycję publikowanych treści i grafik, zarządzanie mailingiem z newslettera oraz komentarzami. Wykorzystane technologie obejmują zmianę silnika na PHP, dodanie bazy danych MySQL oraz wykorzystanie layoutu i stylów CSS, które znajdowały się na serwisie. Po zmianach administrator zyskał możliwość dodawania nowych stron oraz pełnego zarządzania funkcjonalnościami witryny z panelu zarządzania treścią. Na serwisie został również wdrożony moduł Facebook LikeBox.

Prywatny serwis poświęcony tworzeniu stron internetowych

Przy tworzeniu tego serwisu została wykorzystana technologia Flash. Całość została oparta na szybkim silniku pozwalającym na płynne i atrakcyjne animacje oraz odtwarzanie muzyki w tle. Witryna nie została wyposażona w system CMS, ale dzięki temu, że treści na niej dostępne zostały zapisane w bazie danych złożonej z plików tekstowych, właściciel w bardzo prosty sposób mógł je edytować.

Katalog stron www

Bardzo popularny katalog stron internetowych, do którego został przygotowany silnik oraz cały panel administracyjny. Indywidualnie zaprojektowana baza danych oraz zaawansowane skrypty PHP i JavaScript dają niemal nieograniczone możliwości w zarządzaniu wpisami. Administrator serwisu ma nie tylko możliwość pełnej moderacji dodawanych wpisów, ale również może zarządzać wyświetlanymi reklamami AdSense.
Całość została oparta na graficznym projekcie i arkuszach stylów przygotowanych przez klienta.

Sklep internetowy z elektronarzędziami

Dostosowany do indywidualnych wymagań klienta sklep online został wyposażony w funkcje, których w czasie jego realizacji nie posiadała konkurencja. Administrator miał możliwość pełnego zarządzania zawartością strony, zamówieniami, systemem ocen produktów, komentarzy i użytkownikami. Silnik strony wykonany w technologii PHP z wykorzystaniem jQuery, mechanizmów sesji i plików cookies. Strona wykorzystuje rozbudowaną bazę MySQL oraz arkusze stylów CSS.

Projekt strony komisu samochodowego

Przykładowy layout przygotowany z myślą o komisach samochodowych. Mapa Google umieszczona w lewej kolumnie, możliwość wstawienia zdjęcia firmowego oraz formularza kontaktowego w boksie Kontakt.

Projekt strony firmowej

Przykładowa strona główna firmy. Możne zostać spersonalizowana po przez wskawienie logo firmy klienta, zdjęć nadesłanych przez klienta. Istnieje możliwość dowolnego dopasowania kolorystyki serwisu.

Przykładowa strona hotelu

Projekt witryny hotelu. W miejsce głównej fotografii może zostać wstawiony slajder, istnieje możliwość spersonalizowania wszystkich elementów witryny.