MENU

Zespół Web-Design.co.pl

Projektowanie i tworzenie stron internetowych jest naszą pasją od ponad 10 lat. Przez ten czas zyskaliśmy doświadczenie i rozwinęliśmy umiejętności pozwalające nam na doradztwo i kompleksowe wdrażanie profesjonalnych i niezawodnych rozwiązań. Działamy głównie na terenie Mosiny, Wągrowca i Poznania (w tych okolicach istnieje możliwość osobistego spotkania), ale oferujemy usługi dla Klientów z całej Polski i innych krajów UE.

DG

Od ponad 10 lat zajmuję się tworzeniem i wdrażaniem serwisów internetowych. Specjalizuję się w dynamicznych stronach wykorzystujących języki PHP, JavaScript oraz technologię Ajax. Często korzystam również z baz danych MySQL. Tworzone przeze mnie witryny są zbudowane zgodnie z aktualnymi standardami W3C. W mojej pracy wykorzystuję wiedzę i doświadczenie, które zdobyłem pracując jako administrator kilku dużych sklepów internetowych oraz twórca i administrator firmowych serwisów.

DG foto

Od 2010 do 2016 roku pracowałem firmie Sunrise System, a od 2016 roku pracuję w Grupie TENSE. Obie te firmy specjalizują się w promocji stron w internecie m.in. po przez ich pozycjonowanie (SEO) i kampanie linków sponsorowanych. Usług tych nie wykonujemy w ramach Web-Design.co.pl.


Certyfikaty:
Certyfikat Google Analytics

Współpraca

W ramach działalności Web-Design.co.pl współpracuję z kilkoma grafikami oraz programistami, którzy również specjalizują się w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych. Wspólnie tworzymy zgrany zespół, który jest w stanie przygotować i wdrożyć serwis spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.